Robotický vysavač Kobold VR7

Robotický vysavač Kobold VR7

Účinný pomocník pro každý úkol.

  • Snadné ovládání
  • Vynikající výsledky úklidu
  • Autonomní navigace
  • Inteligentní přístroj
33 995 Kč

Praktický pomocník pro bezstarostnou pohodu domova

Kobold VR7 uklidí každý kout domácnosti samostatně a důkladně, zatímco vy máte čas na jiné věci. Systematicky vysaje každý metr čtvereční podlahy a šetrně zachází s nábytkem. Po dokončení úklidu se automaticky vyprázdní do filtračního sáčku dobíjecí základny a vy se tak o něj dlouhé týdny nemusíte starat. Jeho výkon a funkce můžete snadno a prakticky odkudkoli sledovat a ovládat pomocí mobilní aplikace MůjKobold.
                    

 

Přednosti robotického vysavače Kobold VR7

Špičkové výsledky úklidu

Vysává všechny typy povrchů podlah od koberců po pevné podlahy. V režimu AUTO umí samostatně detekovat typ podlahy, přizpůsobit mu rychlost otáček kartáče a sací výkon a tím optimalizovat dobu vysávání.

VR7 poskytuje vašemu domovu vynikající hygienu podlah. Nejen, že má integrovanou nádobu na prach, ale umí se také automaticky samostatně nabíjet a vyprázdnit do vyprazdňovací dobíjecí základny RB7, která odsává nečistoty z prachové nádoby robota VR7 do svého hygienického filtračního sáčku FP200 s certifikací HEPA a certifikátem TÜV pro alergiky.

Robotický vysavač VR7 je vybaven baterií s dlouhou životností, která si zachovává svůj vysoký výkon i po 800 úplných cyklech nabití. V režimu ECO je díky nízké spotřebě elektrické energie doba provozu až 140 minut.

Díky nízké výšce se snadno dostane pod většinu nábytku.

Díky svému rotujícímu bočnímu kartáči vysává Kobold VR7 obzvlášť přesně a důkladně také podél stěn a nábytku.

Autonomní inteligence a navigace

Autonomní navigace VR7 vás překvapí spolehlivostí a výkonem. Pomocí navigační technologie LiDAR, robot VR7 naskenuje místnost, zorientuje se a vysaje každé místo. Více senzorů umožňuje VR7 detekovat okolní předměty a stěny, což zajišťuje optimální čištění všech koutů domácnosti.

Tato nová funkce využívá ToF senzor k přesnému měření vzdálenosti mezi robotem a jakýmkoliv objektem v jeho dráze. Tímto způsobem se VR7 vyhne předmětům, jako jsou kabely nebo ponožky.

Ušetřete více času! Mapování vašeho domova je ještě jednodušší, díky nové funkci rychlého mapování. Můžete snadno a rychle vytvořit půdorys a okamžitě nastavit zakázané zóny před prvním úklidem.

Jezdí systematicky s využitím technologie SLAM (simultánní lokalizace a mapování) a uklízí pruh za pruhem.

Díky čtyřem infračerveným senzorům rozpozná schody, aby z nich nespadl, a pátým si hlídá vzdálenost od stěny

Robotický vysavač VR7 dokáže překonat překážky (např. prahy) vysoké 2 cm a poradí si s koberci do výšky vlasu 1,5 cm.

Chytrý a uživatelsky nenáročný

VR7 s vámi nyní mluví a komunikuje prostřednictvím hlasového asistenta, aby vás informoval o svém aktuálním stavu a upozornil na případné problémy. Prostřednictvím aplikace MůjKobold si můžete kdykoli přizpůsobit nastavení hlasového výstupu (např. nastavit hlasitost, zapnout/vypnout hlasového asistenta, změnit jazyk komunikace).

Aplikace MůjKobold vám poskytuje přístup k pokročilým mapovacím funkcím a umožňuje vám ovládat robota na dálku odkudkoliv. Budete moci nastavit tzv. vícezónový úklid, naplánovat, jak často má robot uklízet a definovat zakázané zóny, do kterých robot nesmí.

Pohodlné ovládání

LED kontrolky signalizují, když je třeba robota dobít či vyprázdnit nádobu na prach.

Přímo na robotovi můžete aktivovat některé funkce jako „Režim ECO“, „Všechny místnosti“, „Úklid SPOT“ a „Návrat do základny“.

Rozsah dodávky

Robotický vysavač Kobold VR7 obsahuje:

  • robotický vysavač Kobold VR7
  • boční kartáč
  • filtr
  • dobíjecí a vyprazdňovací základna
  • návod k použití