Kobold

Univerzální aku vysavač pro téměř všechny typy podlah

Filtrační sáčky a ostatní příslušenství

Vysavače Vorwerk Kobold:
Snadno, rychle, dočista

Kobold je revolucí v domácnosti: spojuje více než 90 let zkušeností s vývojem vysoce výkonných vysavačů s elegantním, ergonomickým designem. Ať už pro rodiny, samostatné domácnosti nebo alergiky – s Koboldem najdete ten správný produkt pro každou potřebu.

Připraven k použití
kdykoli a kdekoli

Užijte si svobodu při vysávání bez kabelu a proměňte svůj domov ve skutečnou oázu pohody. Ať už pro hloubkové vysávání pevných podlah a koberců nebo pro rychlé odstranění drobků i jiných nečistot kdykoli je třeba.

Akumulátorový vysavač Kobold VK7 lze pomocí nástavců přeměnit na skutečně všestranného pomocníka! Můžete tak bezdrátově vysávat a vytírat v jediném kroku a ušetřit spoustu času.

Čas dát nohy nahoru –
s robotickým vysavačem Kobold VR300

Výkonný, chytrý a přitom snadno ovladatelný: robotický vysavač Kobold VR300 vyčistí samostatně každý kout vašeho domova ve vámi nastaveném čase. A vy se můžete posadit, relaxovat a užívat si opravdu důležité věci ve vašem životě.

Čistá okna beze šmouh
s čističem oken Kobold

Čistič oken od Vorwerku je revolučním pomocníkem, který potěší každého. Vyzkoušejte Kobold VG100, který díky nejnovější technologii vaše okna vyčistí jediným setřením.

Malý, velký pomocník nejen na drobky po snídani

Ruční akumulátorový vysavač Kobold VC100 je vždy a všude připraven k okamžitému použití a například takovým drobkům po snídani nedá žádnou šanci.

Filtrační sáčky a příslušenství

Veškeré příslušenství, filtrační sáčky i další spotřební materiál k vysavačům Kobold snadno objednáte v našem e-shopu.