Kobold

Univerzální aku vysavač pro téměř všechny typy podlah

Filtrační sáčky a ostatní příslušenství

Vysavače Vorwerk Kobold:
Snadno, rychle, dočista

Kobold je revolucí v domácnosti: spojuje více než 90 let zkušeností s vývojem vysoce výkonných vysavačů s elegantním, ergonomickým designem. Ať už pro rodiny, samostatné domácnosti nebo alergiky – s Koboldem najdete ten správný produkt pro každou potřebu.

Připraven k použití
kdykoli a kdekoli

Užijte si svobodu při vysávání bez kabelu a proměňte svůj domov ve skutečnou oázu pohody. Ať už pro hloubkové vysávání pevných podlah a koberců nebo pro rychlé odstranění drobků i jiných nečistot kdykoli je třeba.

Akumulátorový vysavač Kobold VK7 lze pomocí nástavců přeměnit na skutečně všestranného pomocníka! Můžete tak bezdrátově vysávat a vytírat v jediném kroku a ušetřit spoustu času.

Čas dát nohy nahoru –
s robotickým vysavačem Kobold VR7

Výkonný, chytrý a přitom snadno ovladatelný: robotický vysavač Kobold VR7 vyčistí samostatně každý kout vašeho domova ve vámi nastaveném čase. A vy se můžete posadit, relaxovat a užívat si opravdu důležité věci ve vašem životě.

Čistá okna a povrchy beze šmouh
s čističem oken a povrchů Kobold

Čistič oken a povrchů od Vorwerku je revolučním pomocníkem, který potěší každého. Vyzkoušejte Kobold VG100+, který díky nejnovější technologii vaše okna a další plochy vyčistí jediným setřením. 

Malý, velký pomocník nejen na drobky po snídani

Ruční akumulátorový vysavač Kobold VC100 je vždy a všude připraven k okamžitému použití a například takovým drobkům po snídani nedá žádnou šanci.

Filtrační sáčky a příslušenství

Veškeré příslušenství, filtrační sáčky i další spotřební materiál k vysavačům Kobold snadno objednáte v našem e-shopu.