Události

Podívejte se, co se u nás děje

Pravidelně pro vás připravujeme zajímavé akce, na kterých nesmíte chybět a srdečně vás na ně zveme. Aktuálně plánované akce naleznete níže.

Hledáte inspiraci na velikonoční menu, které je rychle hotové, vypadá a chutná naprosto božsky a vy s ním sklidíte ohromný úspěch? Pokud ano, srdečně vás zveme na velikonoční informační den s Thermomixem v Plzni. Společně si připravíme a ochutnáme špenátovo-bramborovou polévku s vaječnou omeletou, nádivku a vaječnou pomazánkou a nebude chybět ani nadupaný raut s mazacem, jidáši, bagetkami a vybranými pomazánkami. To vše na dotek jednoho prstu, takřka bez práce a hromady špinavého nádobí.
Například polévku s omeletou uvaříme najednou, do 45 minut. V mixovací nádobě a Varoma systému, který zaručí krásně nadýchanou a vláčnou omeletu. Přesně podle vaší chuti.
Pro více informací a rezervaci svého místa kontaktujte paní Marii Vokáčovou na tel. 777 935 668.

Je neuvěřitelně pestrá, rozmanitá, voní po exotice a chutná jako sen. Připravili jsme pro vás speciální akci, na které se bude podávat temperamentní indické jídlo z Thermomixu. Společně si uvaříme a ochutnáme třeba indický sýr a špenát, čočkový a cizrnový dhal, indické sladkosti a osvěžíme se indickým čajem. Mezitím vám naši kolegové z Koboldu představí, co všechno umí jejich výrobky. Takový aku vysavač Kobold VK7 v jeden okamžik vysaje a vytře, troufne si také na čištění matrací nebo pavučiny ve vzdáleném rohu místnosti.
Pro více informací a rezervaci svého místa kontaktujte paní Veroniku Soukupovou na tel. 774 885 095.

Toužíte stravovat se lehce, bez masa a mléčných výrobků? Na dalším setkání vám představíme, jak snadno vařit vegansky. Bez zbytečného utrácení a dlouhého stání u sporáku. S Thermomixem. Ukážeme si výrobu veganských pomazánek a pečivo, luštěninových polévek, rostlinných mlék, upečeme si lahodné veganské brownies a umícháme svěží zeleninový salát s delikatesní zálivkou. A zatímco my budeme vařit a ochutnávat, naši kolegové z Koboldu vám představí jejich báječný úklidový systém. S ním naráz vytřete a vysajete, dostanete se do všech koutů a spárů, umyjete okna, zrcadla a další lesklé povrchy nebo jak rychle zlikvidovat neposedné drobky na kuchyňské lince.
Pro více informací a rezervaci svého místa kontaktujte paní Veroniku Soukupovou na tel. 774 885 095.