Thermomix Sensor

Thermomix® Sensor

Proměň odhad na jistotu!

 • Chytrý teploměr, který ohlídá vaše těsta, maso i ryby
 • Přesná kontrola teploty na požadovaný stupeň
 • Integrace do Průvodce vařením
 • Snadný přístup přes aplikaci Cooking Center
 • Snadné ovládání
3 595 Kč

Objevte Thermomix® Sensor, chytrý teploměr, který vycítí správnou teplotu

Informace o produktu

Součásti Thermomix® Sensoru:

 • Senzor

  Bluetooth® teploměr se dvěma senzory, které neustále kontrolují vnitřní a okolní teplotu pokrmu
 • Nabíječka

  Nabíjí senzor a během používání funguje jako zesilovač signálu
 • Držák

  Používá se k uchycení senzoru k okraji formy při pečení litých těst

Kontrola teploty na přesný stupeň 

Rozlučte se s přepečenými koláči a nedopečenými chleby. S revolučním Thermomix® Sensorem se již nemusíte spoléhat na odhadování, abyste určili, zda je váš pokrm perfektně a ideálně upečen. Je čas proměnit obávaný okamžik "Je to již uvnitř upečené?" na "Vím, že je!"
Thermomix® Sensor kontroluje vnitřní teplotu pokrmu na správnou teplotu.

Rozšiřte záruku úspěchu Thermomix®

Jste připraveni posunout své zážitky z vaření na další úroveň? S Thermomix® Sensorem nyní můžete rozšířit Thermomix® záruku úspěchu díky Průvodci vařením k bezstarostnému zážitku z vaření i na troubu, pánev a gril. Prostředí Thermomixu® TM6 přesně zobrazí teplotu, která je vhodná pro různé typy pokrmů a zajistí, že výsledná struktura pokrmu bude správně připravena. Zajistí také konzistentní výsledky. 

Snadné používání a vždy po ruce

Jednoduše Thermomix® Sensor spárujte s vaším přístrojem Thermomix® TM6 a můžete snadno kontrolovat teplotu pokrmů. Po nastavení máte kdykoliv pod kontrolou zbývající čas a aktuální teplotu pokrmu naměřenou senzorem skrze Průvodce vařením ve vašem Thermomixu®. Thermomix® Sensor můžete také propojit s aplikací Cooking Center ve vašem telefonu a dostávat upozornění a mít tak informace ohledně chvíle, kdy je váš pokrm přesně dopečen. 

Ideální pomocník pro přípravu těst, masa i ryb

S Thermomix® Sensorem můžete také bez námahy ohlídat ideální dopečení masa od medium po well-done s možností úpravy požadovaného propečení na přesný stupeň. Připravte lahodné pokrmy, po kterých bude každý chtít přidat. Připravte bezchybně uvařené ryby, které zůstanou křehké a nevysuší se. Nachystejte delikátní koláče s perfektní vnitřní i vnější texturou a také chleby a další pečivo. S pomocí nového Thermomix® Sensoru připravíte všechny pokrmy na jedničku.