Vorwerk ve svetě

Pro jedinečné zážitky ve vašich domovech - od roku 1883

Zjednodušováním domácích činností pomocí vysoce kvalitních řešení s dlouhou životností pracujeme po celém světě na spotřebičích pro naše zákazníky. Naše špičkové produkty přichází s lidským přístupem nejen díky vývoji, ale také způsobu, jak jsou používány. Jedinečná technika přímého prodeje dává možnosti lidem na celém světě a zlepšuje životy k lepšímu. Jako důvěryhodný německý podnik jsme odhodláni jednat sociálně a ekologicky odpovědným způsobem.   
Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v Německu ve Wuppertalu.

Co znamená Vorwerk?

Závazek k nejvyšší kvalitě

Rodinná společnost s dlouhodobým výhledem

Podpora otevřenosti inovacím

Navrženo pro lidské propojení

Vytváření příležitostí

Důraz na zákazníky a rodinu

Chvíle pohody s blízkými dělají z domu nebo bytu váš domov. Ve Vorwerk se snažíme nejen vyrábět skvělé produkty, ale také pomocí nich vytvářet nezapomenutelné zážitky, které můžete prožít s ostatními nebo sami. Při všem co děláme zohledňujeme přání našich zákazníků - od designu produktů a inspirativních ukázek, až po naši komunitu. 
                             

Technologie zítřka, ve Vorwerk již dnes

Vorwerk vyvíjí, vyrábí a dodává své spotřebiče a pomocníky do domácností výhradně prodejním organizacím divize Thermomix® a Kobold. 
Vše začíná prvotním nápadem na nový spotřebič, pokračuje přes jeho návrh až po finální produkt, který je následně vyráběn výhradně pro organizace Thermomix® a Kobold. Vorwerk představuje výjimečné produkty, inovativní technologie a špičkovou kvalitu. Hardwarové i softwarové části každého z našich spotřebičů jsou těmito standardy posuzovány. 
                              

V centrále Vorwerk Engineering ve Wuppertalu zaměstnáváme téměř 1200 osob v odděleních výzkumu a vývoje, řízení kvality a administrativy. Oddělení se nachází v blízkosti našich výrobních oddělení motorů a spotřebičů. Naše digitální výzkumné oddělení a týmy vývoje sídlí v Düsseldorfu a Wuppertalu a specializují se na věstavěný software, Cloud a aplikace. Na inovacích společně pracuje 280 zaměstnanců, přičemž náš inovační potenciál je zřetelný z asi 100 nových vynálezů, na které společnost Vorwerk každoročně podává patentové přihlášky.
                                  

Produkty Vorwerk nejen sami vyvíjíme, ale také je vyrábíme ve vlastních výrobních závodech. Každý sebemenší detail musí být před opuštěním výroby v pořádku. Naše výrobky mohou zazářit i vizuálně díky naší lásce k designu. Více než 120 zapálených zaměstnanců pracuje každý den na neustálém zlepšování kvality našich produktů.