Thermomix® rozšiřuje poprvé záruku úspěchu a funkci Průvodce vařením také na pokrmy připravované v troubě, na pánvi nebo na grilu

Thermomix® Sensor umožňuje přesné měření teploty při přípravě těst, masa a ryb. Vorwerk tak díky tomuto chytrému příslušenství rozšiřuje svou osvědčenou záruku úspěchu Thermomix® také mimo Thermomix® samotný – na vaření a pečení v troubě, na grilu nebo na pánvi. 

31. října 2023

Sen milionů příznivců oblíbeného všestranného kuchyňského přístroje Thermomix® TM6 od společnosti Vorwerk se dnes stává skutečností. Uživatelé mohou přeměnit celou kuchyň na Thermomix®! Se zbrusu novým Thermomix® Sensorem je totiž nyní poprvé možné využívat funkci Průvodce vařením a záruku úspěchu také při přípravě pokrmů mimo Thermomix® samotný.

Thermomix® Sensor má mimořádné schopnosti: Zatímco běžné teploměry na grilování jsou určeny především pro měření teploty potravin připravovaných v troubě, na pánvi nebo na grilu, Vorwerk jde se Thermomix® Sensorem ještě o krok dál. Thermomix® Sensor se totiž postará o správnou teplotu pečení také u koláčů, buchet či chleba. Párátka nebo špejle, kterými jste museli kontrolovat propečení buchty či koláče, tak již patří minulosti. Stejně tak nemusíte poklepáváním na chléb zjišťovat, jestli je již dokonale upečený! Portál receptů Cookidoo® nabízí vhodné recepty na pečené pochoutky s funkcí Průvodce vařením. A díky Centru vaření na displeji přístroje Thermomix® TM6 nebo mobilní aplikaci Cooking Center pro chytré telefony Android i iOS má člověk nyní celou kuchyň ještě lépe pod kontrolou a dostane zprávu, jakmile je jídlo hotové.

Za těmito novými možnostmi se skrývá zcela jednoduchá myšlenka: Thermomix® Sensor se spojí pomocí Bluetooth® s Thermomixem® TM6, stejně jako s novou mobilní aplikací Cooking Center a přenáší během vaření nepřetržitě informace. Thermomix® Sensor je přitom vybaven dvěma teplotními čidly, a sice čidlem vnitřní teploty pokrmu a čidlem okolní teploty. Zatímco čidlo vnitřní teploty nepřetržitě měří teplotu uvnitř připravované potraviny, čidlo okolní teploty zjišťuje, jaké teplota je v troubě, na grilu nebo na pánvi, a vypočítává na základě těchto údajů dobu potřebnou pro přípravu pokrmu. Jakmile je uvnitř pokrmu dosaženo teploty uvedené v Průvodci vařením nebo v aplikaci Cooking Center, je jídlo hotové.
Inženýři a vývojáři softwaru největší evropské společnosti přímého prodeje Vorwerk tak plní slib, který dali v roce 2019 v souvislosti s uvedením tohoto chytrého všestranného kuchyňského přístroje Thermomix® TM6 na trh. Tehdy oznámili, že chtějí nadále nepřetržitě pracovat na aktualizaci softwaru a tak přístroj neustále zlepšovat a rozšiřovat o nové funkce a příslušenství. Po prvních zajímavých funkcích, jako je loupání brambor a jiných druhů zeleniny, dokonalé vaření vajec podle individuálních představ, vytváření vlastních receptů na Cookidoo® – v Thermomixu® integrovaném portálu receptů – nebo krájení a strouhání zeleniny dochází nyní díky Thermomix® Sensoru poprvé k rozšíření záruky úspěchu při přípravě pokrmů. Thermomix® TM6 je a zůstane i v příštích letech spotřebičem, který nesmí chybět v žádné kuchyni.   

Thermomix® Sensor je na českém trhu dostupný od 31. 10. 2023.


O SPOLEČNOSTI VORWERK
Společnost Vorwerk je jedničkou v oblasti přímého prodeje v Evropě a světovým lídrem v přímém prodeji vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Tato mezinárodně působící rodinná firma byla založena v roce 1883 v německém městě Wuppertal. Hlavní podnikatelskou činností společnosti Vorwerk je výroba a prodej špičkových výrobků pro domácnost (kuchyňský robot Thermomix® a vysavače Kobold). Vorwerk neustále vyhledává přímý kontakt se svými zákazníky. Při tomto způsobu prodeje hrají klíčovou roli obchodní poradkyně a poradci, kteří jsou ústřední kontaktní osobou pro zákazníky. Skupina Vorwerk působí ve více než 60 zemích. V roce 2022 dosáhla společnost obratu ve výši 3,2 miliardy eur.

V České republice Vorwerk úspěšně působí již od roku 1992 a zastoupení u nás mají dvě divize. Divize Kobold, která se zabývá prodejem prémiového úklidového systému i dalších vysávacích pomocníků do domácnosti, a divize Thermomix, která se zabývá prodejem prémiového multifunkčního kuchyňského přístroje.


KONTAKT PRO MÉDIA
Vorwerk CS k.s.
Pod Pekařkou 1/107
147 00, Praha 4 

www.vorwerk.cz
E-mail: info@vorwerk.cz


Zveřejnění je bezplatné – žádáme vás o kopii výstupu