Thermomix TM6

Thermomix® TM6

Svůj Thermomix si zamilujete!

 • Lahodné pokrmy připravené rychle a snadno
 • Tisíce receptů se zaručeným úspěchem přímo ve vašem Thermomixu®
 • četné funkce a režimy vaření
 • 5hvězdičkový servis
 • Naši poradci jsou tu vždy pro vás radami a pomocí
35 995 Kč

Vaření nikdy nebylo jednodušší!

Vyzkoušejte si Thermomix® naživo během naší ukázky a prohlédněte si zblízka tento všestranný přístroj se všemi jeho výhodami. Váš poradce vám navíc rád pomůže, bude vás informovat o aktuálních novinkách a podělí se s vámi o cenné tipy a triky. A to nejlepší ze všeho: v Thermomixu® si společně uvaříte a pak si to užijete! Vyzkoušejte Thermomix® a užijte si výhody svého zážitku z vaření!
                    

Vaše 5hvězdičková služba

 • Nejlepší způsob, jak zažít Thermomix®, je živě. Zážitek z vaření vám nabízí příležitost poznat Thermomix® zblízka a osobně.
 • Stále nové recepty: na digitálním receptovém portálu Cookidoo® a v našich kuchařkách najdete vždy nové oblíbené recepty, které jsou přizpůsobeny Thermomixu® a přinášejí funkci Průvodce vařením a záruku úspěchu.
 • Na našich Dnech otevřených dveří Thermomix® získáte tipy a triky k Thermomixu® a vaření s ním.
 • Našim zákazníkům nabízíme platformu pro výměnu receptů. Inspirujte se a těžte z naší Thermomix® komunity.
 • Osobní podpora i poté, co se Thermomix® nastěhoval do vašeho domova.

Nezapomenutelné momenty s Thermomixem

Thermomix® TM6: všestranný pomocník ve vaší kuchyni

Ohřev

Pečené maso a senzační karamelové pokrmy jsou nyní součástí vašich výtvorů v Thermomixu® TM6.

Sous-vide

Staňte se expertem na pokrmy z masa a ryb, zeleniny a ovoce vařené sous-vide s Thermomixem® TM6.

Pomalé vaření

Připravte si třeba nebesky tažené vepřové  s režimem pomalého vaření v Thermomixu® TM6.

Fermentace

Co takhle domácí probiotický jogurt? Fermentační režim Thermomixu® TM6 to umožňuje!

Zahušťování

Skutečným vrcholem je režim zahušťování, který můžete použít k přípravě omáček nebo pudinků. Výsledkem jsou dokonale husté omáčky bez hrudek.

Škrabka

Oloupejte si brambory či jinou zeleninu ze slupky během několika minut přímo v mixovací nádobě Thermomixu®!

... a mnoho dalších funkcí a režimů vaření: karamelizace, vaření v páře, emulgace, hnětení, vaření, mletí, řízený ohřev, vaření rýže, mixování, míchání, šlehání, ohřívání, vaření vajec, vážení i sekání.

Přednosti Thermomixu TM6

Lahodné pokrmy připravené rychle a snadno

Thermomix® TM6 je vaším dokonalým partnerem v kuchyni: pomůže vám s vážením, sekáním, mícháním, emulgováním, šleháním, mícháním, mletím, hnětením, vařením, mícháním a mnoha dalšími. Díky intuitivnímu, rrozměrnému dotykovému displeji můžete snadno postupovat podle receptů krok za krokem a během okamžiku vytvořit tříchodové menu se zaručeným úspěchem a zábavou během vaření.

Vařte na několika úrovních a ušetřete čas: Thermomix® TM6 je skutečně všestranný a dokáže šetrně vařit různé ingredience na různých úrovních současně. Chtěli byste vařit rýži a vařit v páře čerstvou zeleninu a ryby zároveň? Thermomix® TM6 má vše pod kontrolou, zatímco vy si užíváte volný čas.

Nedostatek místa v kuchyni je minulostí: díky svým rozmanitým funkcím a robustnímu a ergonomickému designu Thermomix® TM6 nahradí většinu ostatních kuchyňských spotřebičů. Jinými slovy, i když se chcete pustit do nových kuchařských dobrodružství, už nemusíte utrácet peníze za další speciální vybavení. S Thermomixem® můžete své spotřebiče v kuchyňské skříni s jistotou protřídit.

Domácí vaření podle vaší chuti

S Thermomixem® TM6 je příprava zdravých domácích pokrmů snazší než kdy dříve. Protože je jen na vás, jaké ingredience půjdou do mixovací nádoby. Už žádné skryté přísady, nezdravá hotová jídla a předimenzované obaly s malým obsahem. Výsledekem jsou zdravé chvíle potěšení - pro vás samotné i vaše blízké.
                                    

Máte rádi svou dýňovou polévku s extra nádechem smetany? Pokud jde o vařená vejce, už nechcete dělat kompromisy? S Thermomixem® TM6 můžete připravit jakýkoli pokrm podle své chuti. Jíte vegansky, vegetariánsky, bezlaktózově, bezlepkově nebo jinak? Thermomix® TM6 se přizpůsobí vaší chuti – pro jedinečný požitek z vaření podle vašich potřeb!
 

Zdravé a chutné jídlo nemusí být vždy drahé. S Thermomixem® TM6 se vaše domácí jídla rychle a snadno promění v kulinářské chvíle potěšení, a protože jsou domácí, jsou také nenáročné na vaši peněženku.

Neomezená inspirace

Portál receptů Cookidoo® s více než 60 000 recepty z celého světa v různých jazycích a se zárukou úspěchu je přímo integrován v Thermomixu® TM6. Díky tomu je hledání receptů ještě jednodušší a šetří čas při plánování jídel. Ať už z intuitivní dotykové obrazovky vašeho Thermomix® TM6 nebo vašeho mobilního zařízení. Najděte na Cookidoo® přesně to, co chcete – možná svou oblíbenou klasiku nebo spíše exotické jídlo z druhého konce světa? Hledejte recepty s použitím surovin z lednice nebo speciálních diet. A co je nejlepší? Cookidoo® neustále roste a vždy má pro vás připraveny nové nápady, které můžete vyzkoušet a užít si je.
                                    

Thermomix® TM6 se přizpůsobí vašim potřebám ještě lépe než jeho předchůdci – na tom jsme s našimi inženýry v posledních letech intenzivně pracovali. Inteligentní a inovativní kuchyňský robot má nyní ještě více funkcí vaření, jako je vaření sous vide, pomalé vaření, opékání a karamelizace. Pro větší rozmanitost ve vaší kuchyni a na talíři – i pro ty nejvyšší nároky.
                                    

Stejně jako se vaše kuchařské experimenty neustále zlepšují, Thermomix® TM6 se také učí nové věci a díky aktualizacím softwaru pro vás vaření bude ještě jednodušší a pohodlnější. Nové funkce a režimy lze snadno aktualizovat, takže váš Thermomix® bude časem lepší a lepší.

Rozsah dodávky

Základní set Thermomixu TM6 obsahuje:

 • Thermomix® TM6
 • kompletní mixovací nádoba pro TM6
 • varoma mísa s varoma táckem a víkem
 • varoma košík s víkem
 • stěrka
 • ochranný kryt víka mixovací nádoby
 • šlehací metlička
 • návod k použití
 • kuchařka "Inspirace pro vás"