Thermomix

Příslušenství a ostatní

Získejte nové bezpečností
pokyny pro Thermomix®

Vzhledem k velmi ojedinělému výskytu problému při používání odměrky určené pro Thermomix® TM6 jsme vydali novou verzi softwaru pro TM6 a TM5. V Cookidoo® byly všechny příslušné recepty aktualizovány, a jsou k dispozici ve funkci Průvodce vařením včetně dalších bezpečnostních pokynů. Váš Thermomix® vás provede procesem vaření krok za krokem a dá jasné pokyny, jaký kryt použít pro otvor ve víku mixovací nádoby v závislosti na vaší přípravě receptu nebo zvolené funkci vaření.

Vaření nikdy nebylo tak snadné
- Thermomix TM6

Vaření s Thermomixem® TM6 je snadné, rychlé a zábavné! Jeho inteligentní technologie a rozmanité funkce vaření z něj dělají jedinečného a všestranného pomocníka ve vaší kuchyni. Thermomix® vám usnadní život a přizpůsobí se vašim individuálním nutričním potřebám.

Milujete kuchyňskou klasiku nebo rádi zkoušíte aktuální trendy v jídle? Dbáte především na zdravé a vyvážené jídlo? Nezáleží na tom, jaké jsou vaše osobní preference – při vaření s Thermomixem® zvládnete vše.

A to nejlepší ze všeho: Thermomix® TM6 se postupně učí nové funkce a režimy vaření díky aktualizacím softwaru, které pro vás průběžně připravujeme – stejně jako vy!

Tisíce receptů,
neomezená inspirace

Co takhle chutnou večeři v bistru à la Paris dnes večer? Nebo by vám více chutnal chutný trhaný vepřový burger? Máte chuť na pravé italské rizoto?

Máme pro vás fantastickou zprávu! To vše můžete zažít ve své vlastní kuchyni! Protože digitální portál receptů Cookidoo® je klíčem k vašemu Thermomixu® TM6, se kterým můžete vařit pokrmy z celého světa. Díky tisícům receptů z našich kuchařek a sbírek poskytuje Cookidoo® chutnou inspiraci pro každodenní kuchyňskou otázku „Co dnes vařit?“. A nejlepší ze všeho je, že ke Cookidoo® můžete přistupovat přímo z Thermomixu® TM6. Nezáleží tedy na tom, zda chcete, aby to bylo znovu vaše oblíbené jídlo, nebo se pouštíte do nových světů chutí. Zapněte svůj Thermomix® TM6 a zažijte své kulinářské dobrodružství v pouhých několika krocích – den za dnem.

Moje vlastní recepty na Cookidoo®

Ať už se jedná o lahodný tradiční recept na jablečný koláč vaší babičky nebo léty zdokonalovanou boloňskou omáčku, můžete použít funkci „Vytvořené recepty“ na Cookidoo® k vytvoření vlastních receptů Thermomix®.  

Vytvářejte, importujte nebo upravujte své oblíbené recepty Thermomix®. Uložte je všechny na jednom místě a vařte je pomocí Thermomixu® – protože nikdo nejí jako VY!

Těšte se na ještě více kreativity při vaření.

Proměňte odhad na jistotu s novým Thermomix® Sensorem 

Poznejte novinku na českém trhu! Thermomix® Sensor je unikátní chytrý teploměr, který měří nejen vnitřní teploty různých druhů masa a ryb, ale také teplotu litých a kynutých těst na jednotky stupně. Je integrován do přístroje Thermomix® TM6 do Průvodce vařením. Snadno se ovládá a teplotu lze kontrolovat také přes aplikaci Cooking Center. 

Příslušenství pro Thermomix®

Třešnička na dortu
pro vaše kulinářské zážitky

Kulinářský zážitek je pastvou pro všechny smysly. Proto jsme navrhli rozmanitou řadu vysoce kvalitního kuchyňského náčiní a krásného nádobí, které dokonale doplní vaše pokrmy připravené nejen v Thermomixu®, aby vaše kulinářské výtvory nejen fantasticky chutnaly, ale také fantasticky vypadaly.