Vorwerk doplňuje svůj modulární úklidový system Kobold o robotický vysavač Kobold VR7 s vyprazdňovací dobíjecí základnou

Česká republika, 2. 5. 2023
 
Výjimečné výsledky úklidy pro každé použití a jednoduchá manipulace – to jsou silné stránky inovativního modulárního úklidového systému Kobold. Vorwerk nyní představuje produkt, díky kterému je systém kompletní: robotický vysavač Kobold VR7. Jeho vyprazdňovací dobíjecí základna a účinný, tichý motor jsou jen příklady toho, jak je tato inovace dokonalým doplňkem stávajícího úklidového systému Kobold VK7. Kobold VR7 bude k dispozici od 2. 5. 2023 prostřednictvím obchodních poradců Kobold, v e-shopu Vorwerk a v prodejnách Vorwerk. 

Dokonalost automatizovaného úklidu 
Robotický vysavač Kobold VR7 je ideální pro všechny, kteří chtějí trávit méně času úklidem, a to hned z několika důvodů. Jedním z nich je nová vyprazdňovací dobíjecí základna, která poskytuje úplnou svobodu po dobu několika měsíců, protože robot se po každém úklidu nabije, vyprázdní svůj zásobník na prach a uklízí podle časového plánu. Díky svému účinnému a tichému motoru, který generuje velmi silný proud vzduchu a upravenému hlavnímu kartáči, dokáže VR7 splnit i ty nejnáročnější úklidové úkoly. Navíc osvědčený tvar písmene D a jeho úzký design umožňují VR7 odstranit prach všude, ať už v rozích nebo pod nábytkem.

Maximální výkon úklidu, hygiena a flexibilita, to je úklidový systém Kobold VK7 
Kromě robotického vysavače Kobold VR7 se úklidový systém Kobold skládá také z akumulátorového tyčového vysavače Kobold VK7 s kompletní sadou nástavců a příslušenství od firmy Vorwerk. Oba produkty, robotický vysavač i bezdrátový ruční vysavač, bez problémů zapadají do jednoho celku. Stejně jako VR7 je i bezdrátový vysavač VK7 inovativním obohacením každé domácnosti. Ve srovnání s předchozími modely dosahuje 50% zvýšení objemového průtoku vzduchu při všech úrovních výkonu. Během hygienického úklidu VK7 zachytí 99,99 % všech alergenních částic o velikosti 0,3 mikronu nebo větších, a tak je VK7 díky svému filtračnímu sáčku, schopnosti zadržování prachu a hygieně certifikován nezávislým testovacím institutem TÜV Nord - Vhodný pro alergiky. 40% nárůst hustoty energie v pokročilé, vyměnitelné Li-Ion baterii zároveň umožňuje mnohem větší výkon baterie pro maximální flexibilitu bez potřeby napájecího kabelu.

Mobilní aplikace MůjKobold 
Manipulace s robotickým vysavačem Kobold VR7 a akumulátorovým vysavačem Kobold VK7 je uživatelsky příjemná a provádí se pomocí pár tlačítek na přístrojích. Kromě toho lze VR7 a VK7 připojit k mobilní aplikaci MůjKobold, která uživateli umožňuje individuální přizpůsobení vlastním preferencím a potřebám – od preferované úrovně výkonu až po definici zakázaných zón, které mají být během úklidu vynechány. Mobilní aplikace MůjKobold je dostupná pro Android i iOS. 

Dostupný od 2. 5. 2023
Základní set kombinující akumulátorový vysavač Kobold VK7 a robotický vysavač Kobold VR7 v ceně 56 995 Kč, který lze koupit v hotovosti nebo na splátky s nulovým navýšením, obsahuje: 
•    Tělo vysavače Kobold VK7
•    Elektrický kartáč Kobold EB7 na pevné podlahy i koberce
•    Příslušenství pro nadpodlažní úklid
•    Nástavec na pevné podlahy Kobold HD7 
•    Robotický vysavač Kobold VR7
•    Vyprazdňovací dobíjecí základna RB7
•    Balíček spotřebního materiálu (filtrační sáčky Vorwerk Premium, vůně Dovina)

Pro další informace a ceny ostatních kombinací přístrojů se obraťte na svého obchodního poradce Kobold, navštivte prodejnu Vorwerk nebo vyplňte jednoduchý kontaktní formulář


O SPOLEČNOSTI VORWERK
Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu a v průběhu více jak 130 let se z původní továrny na výrobu koberců rozrostla v úspěšnou nadnárodní společnost. Výrobky Vorwerk přesvědčují miliony rodin po celém světě svou promyšlenou inovativní technikou i pověstnou dlouhou životností a navíc Vorwerk stále zůstává rodinnou firmou.
Hlavní podnikatelská činnost společnosti Vorwerk zahrnuje výrobu i prodej vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Jako společnost přímého prodeje se Vorwerk vždy snaží navázat osobní kontakt se svými zákazníky. Poradce je přitom v centru dění a představuje hlavní kontaktní osobu pro zákazníky. Společnost působí ve více než 60 zemích a generovala konsolidovaný obrat ve výši 3,4 miliardy eur (2021).
V České republice Vorwerk úspěšně působí již od roku 1992 a zastoupení u nás mají dvě divize. Divize Kobold, která se zabývá prodejem prémiového úklidového systému i dalších vysávacích pomocníků do domácnosti, a divize Thermomix, která se zabývá prodejem prémiového multifunkčního kuchyňského přístroje.

 

KONTAKT PRO MÉDIA
Vorwerk CS k.s.
Pod Pekařkou 1/107
147 00, Praha 4 

www.vorwerk.cz
E-mail: info@vorwerk.cz 


Zveřejnění zdarma – žádáme vás o exemplář kopii