Aplikace Kobold VR300

Aplikace MůjKobold pro váš robotický vysavač VR300/VR200

Začít používat aplikaci MůjKobold

Geniální, jednoduchá a plná mnoha užitečných funkcí

Spuštění a zastavení vysávání - i když jste na cestách

Pohodlné ovládání robota přes chytrý telefon/tablet i ze zahraničí.

Funkce vytvoření rozvrhu úklidu

Pomocí aplikace MůjKobold snadno určíte, kdy má Kobold VR200/VR300 vysát váš byt. Můžete nastavit jak čas, tak dny.

Úklid všech místností

Jediným klepnutím uklidí váš robotický vysavač všechny dosažitelné místnosti. Těšte se na dokonalou čistotu s minimální námahou.

Úklid SPOT

Úklid SPOT je doporučen pro místa, která vyžadují zvláštní péči a vysávání. Jednoduše nastavte požadovanou velikost místa. V případě potřeby může Kobold VR200/VR300 provádět i dvojité čištění. Takto nezůstane na podlaze ani drobek.

Manuální ovládání

Pomocí aplikace MůjKobold můžete váš robotický vysavač navigovat na těžko dostupná místa. Díky přehledné navigaci je to hračka.

3 mapy úklidu i se zakázanými zónami

Na přání může robotický vysavač VR300 v bezplatné aplikaci MůjKobold vytvořit až tři mapy úklidu. Virtuální magnetické pásky, tzv. zakázané zóny, můžete do mapy úklidu sami doplnit. Tímto způsobem svému robotovi ukážete, do kterých oblastí může vjet a do kterých nesmí vjíždět.

Úklid zón

Pokud chcete nechat vysát konkrétní oblasti, vytvořte si snadno požadovné zóny a nechte je robotem uklidit.

Přehled a statistika úklidu

Pokud si budete přát, odešle vám váš VR300 po každém úklidu zprávu do vašeho chytrého telefonu a dá vám vědět, že je vysávání dokončeno. V aplikaci MůjKobold v části Přehled úklidu – přístupné přes úvodní obrazovku aplikace MůjKobold – naleznete mapy posledních úklidů. Zde přesně vidíte, které plochy robot uklízel, kolik metrů čtverečních vysál a kolik času úklid trval.